مقالات ماهنامه

ماهنامه بزرگراه رایانه 210
آیا نگران امنیت و حریم خصوصی آن‌لاین و آف‌لاین خود هستید؟ Nick Peers توصیه‌ها و تکنیک‌هایی که برای محافظت از کل اکوسیستم دیجیتال خود به آن‌ نیاز دارید در قالب راهنمایی حرفه‌ای برای ایمن‌سازی اکوسیستم دیجیتال شامل ویندوز،Mac، اندروید، آن‌لاین و خیلی چیزهای دیگر برای شما فراهم نموده است.
ماهنامه بزرگراه رایانه 210
سه سال پیش موتور جستجوی گوگل را کنار گذاشتم و تصمیم گرفتم که به جای آن از بینگ استفاده کنم. آنوقت بود که به خود گفتم: دیگر از گوگل استفاده نمی‌کنم و از این پس بینگ را جایگزینش خواهم کرد. و از آن زمان تاکنون دیگر هیچگاه از گوگل استفاده نکردم.
ماهنامه بزرگراه رایانه 210
در پشت هر سایت یا اپلیکیشن خوب و موفق، تفکر، همدلی و شمول نهفته است. این اتفاقی رخ نمی‌دهد بلکه بر اثر طراحی به وقوع می‌پیوندد.
ماهنامه بزرگراه رایانه 210
هکرها تلاش می‌کنند داده‌های شما را به سرقت ببرند و از آن‌ها درآمد کسب کنند. اجازه‌ی این کار را به آن‌ها ندهید. David Ludlow به شما نشان می‌دهد چگونه این کار را انجام دهید.
ماهنامه بزرگراه رایانه 210
تجربه‌ی کاربری چیزی بیش از جمع‌آوری داده‌ها است. این درباره‌ی درک انگیزه‌ی پشت نیازهای کاربر و دست‌یابی به یک توازن استراتژیک بین انتظارات و نیازهای کاری است.
ماهنامه بزرگراه رایانه 210
اجرای بیش از یک سیستم عامل برروی کامپیوتر شما را قادر می‌سازد به سادگی از توزیع‌های مختلف استفاه کنید. Paul O’Brien به شما نشان می‌دهد چگونه از بوت سه‌گانه بهره بگیرید

صفحه‌ها