مقالات ماهنامه

ماهنامه بزرگراه رایانه 201
گوگل وارد عرصه پیام­ رسانی شده اما چرا به ما گفته شده که از Allo استفاده نکنیم؟ Mark Oakleyپاسخ این سوال را در تاریخچه این اپلیکیشن جستجو می­کند.
ماهنامه بزرگراه رایانه 201
چه اتفاقی می‌افتد زمانی که یک تولید کننده پشتیبانی خود را از کالاهای شما بر دارد؟ جدیدترین اسباب بازی ممکن است تمام ویژگی‌ها و المانهای هیجان انگیز آنلاین را داشته باشد اما چه اتفاقی روی می‌دهد اگر سرور این بازیها خاموش یا خراب شود؟ یا اصلا به طور کلی از کار بیافتد؟ آیا نمی‌توان جایگزینی برای آن قرار داد؟ Sarah Dobbs محصولاتی را بررسی می‌کند که توسط آفرینندگانشان رها شده‌اند.
ماهنامه بزرگراه رایانه 201
تحول بزرگی که در آینده در خصوص رایانه‌های شخصی رخ خواهد داد، می‌تواند دستگاه‌های هیبریدی دو در یک باشد. رونالد وادلاو (Roland Waddllove) به اینگونه سیستمها نگاهی انداخته و آنچه را که این رایانه‌ها می‌توانند ارائه یا انجام دهند، بررسی می‌کند.
ماهنامه بزرگراه رایانه 201
Nina Geometrieva در‌باره‌ی نوعی روش‌شناسی صحبت می‌کند که از طریق آن می‌توانید کاری کنید تا مردم فکر کنند طرح‌های شما بی‌نظیر هستند-احتمالا به علت این که چنین کیفیتی دارند.
ماهنامه بزرگراه رایانه 201
راهنمای هنرمندانه‌ی شکستن مرزهای هرتز. دو تا از مهم‌ترین روزها در چرخه‌ی زندگی یک سیستم روزی است که متولد می‌شود و روزی است که آن را به سمت حداکثر پتانسیلی که دارد سوق می‌دهید. خوب، این تا حدودی بیان دوباره‌ی عبارت مارک تواین است اما از نظر تاریخی دُرُست است.

صفحه‌ها