مقالات ماهنامه

ماهنامه بزرگراه رایانه 203
فارغ از اینکه به کدام نسل از گیمرهای PC تعلق دارید، قطعاً می‌دانید در مقایسه با دیگر پلتفرم‌ها (کنسول‌های بازی) همیشه باید مسائل بیشتری را مد نظر قرار دهید. چه در روزهای آغازین تکنولوژی با 486، پنتیوم، 3DFX و OpenGL، و چه در دوران نوین با فناوری‌های جی‌فورس انویدیا، رادئون ATI، کراس‌فایر یا SLI، نصب و اجرای بازی هیچگاه فرایندی ساده و سرراست نبوده است. پیش از اینکه اولین گام را به هر دنیای دیجیتالی جدید بگذارید، باید مطمئن باشید که PC شما از عهده اجرای فعالیت مورد نظر بر می‌آید، و بسته به مسائل و مشکلات فنی،باید زمانی را صرف تنظیمات گرافیکی کنید تا بهترین عملکرد ممکن را در بازی تجربه نمایید.
ماهنامه بزرگراه رایانه 203
آیا توانایی ساخت پایگاه، می‌تواند بازیکنان را به بازی شبیه‌سازی فضایی «نو منز اسکای» باز گرداند؟ «هلو گیمز» این‌طور فکر می‌کند، و قصد دارد آپدیت Foundation را ارائه کند. این هفته، «رایان» نگاهی به آپدیت جدید «نو منز اسکای» می‌اندازد و دلایل فروش ضعیف عناوین برجسته پاییز امسال را بررسی می‌کند.
ماهنامه بزرگراه رایانه 203
کامپیوتر شما به وسیله بدافزارها، نرم­ افزارهایی که سود چندانی برای کامپیوتر شما ندارند اما فضای زیادی را به خود اختصاص می­دهند، قطعات بسیار کهنه و کثیف، از پای در خواهد آمد. اما ما نمی­خواهیم چنین شود: راهنمای ما به شما نشان خواهد چگونه می­توان فرآیند از کارافتادن و فرسودگی را وارونه کرد و سبب شد تا سیستم شما بتواند دوباره مانند یک سیستم نو کار کند.
ماهنامه بزرگراه رایانه 203
کاری که اندروید می‌تواند برای شما انجام دهد خودتان انجام ندهید.هیچ شکی وجود ندارد که گوشی‌های هوشمند زندگی را برای ما بسیار آسان‌تر کرده‌اند، تماس‌ها و برنامه‌های زمان‌بندی، مسیرهای رانندگی، و کُل اینترنت را در سر انگشتان ما قرار داده‌اند.

صفحه‌ها