عکاسی

ماهنامه بزرگراه رایانه 204
مدت‌ها بود که طرفداران گوپرو منتظر ارائه یک محصول تازه از سوی آن بودند و خوشبختانه هیرو ۵ بلک (Hero 5 Black) آنها را ناامید نکرد.
ماهنامه بزرگراه رایانه 157
بهترین دوربین دیجیتال یا کمکوردر مناسب شما،کاملا به چگونگی استفاده‌ی شما از آن بستگی دارد. در این مقاله، ما به شما نشان خواهیم داد هنگام خرید آن‌ها به چه مواردی توجه کنید.
ماهنامه بزرگراه رایانه 175
خلق افکت‌های غیرمعمول و متفاوت،حقیقتا روش خوبی برای فراگیری برخی از ابزار ابتدایی؛ و همچنین ابزار پیچیده‌تر در فوتوشاپ است.با برخورداری از مهارت‌های اولیه‌ی ویرایشی و ایده‌های خلاقانه،امکان این وجود دارد که کاری کنید تا یک تصویر از صفحه بیرون بپرد.در این مقاله ما قصد داریم به شما نشان دهیم که چگونه می‌توانید به این افکت و خیلی چیزهای دیگر دست پیدا کنید.شما یک سناریوی کاملا سوررئال خلق می‌کنید و با استفاده از تعدادی ابزار قدرتمند و ترفندهای دیگر که در گزینه‌های Transform نرم‌افزار فوتوشاپ وجود دارد یک اثر هنری ناب خلق می‌کنید.
ماهنامه بزرگراه رایانه 178
با iPhone خود عکس‌های عالی بگیرید و با کمک Nik Rawlinson عکاس حرفه‌ای و با تجربه آن‌ها را برروی Mac به شاهکار تبدیل کنید
ماهنامه بزرگراه رایانه 196
Droneها ثابت کرده­ اند که از همیشه محبوتر هستند. پس به David Crookes بپیوندید. او برخی از بهترین مدلها و مشکلات قانونی آنها را که در حیطه وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین می­گنجد، بررسی کرده است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS -  عکاسی