امنیت | ماهنامه بزرگراه رایانه

امنیت

ماهنامه بزرگراه رایانه 211
نرم‌افزارهای امنیتی البته اغلب این حملات را خنثی می‌کنند با این همه در ادامه این مطلب قصد داریم نکاتی را برای ایمن نگه داشتن پیام‌هایتان در اختیار شما قرار دهیم.
ماهنامه بزرگراه رایانه 210
آیا نگران امنیت و حریم خصوصی آن‌لاین و آف‌لاین خود هستید؟ Nick Peers توصیه‌ها و تکنیک‌هایی که برای محافظت از کل اکوسیستم دیجیتال خود به آن‌ نیاز دارید در قالب راهنمایی حرفه‌ای برای ایمن‌سازی اکوسیستم دیجیتال شامل ویندوز،Mac، اندروید، آن‌لاین و خیلی چیزهای دیگر برای شما فراهم نموده است.
ماهنامه بزرگراه رایانه 207
جلوگیری از گسترش بدافزار و / یا سر و کله زدن با تبعات آلوده‌گی وقتی از کامپیوترها استفاده می‌کنیم یکی از واقعیات زندگی ما است. چنان‌چه به واسطه‌ی پرهیز از آلوده شدن و تهدیدات بی‌پایانی که به نظر می‌رسد ویندوز را هدف گرفته‌اند به لینوکس و یا Mac روی آورده‌اید می‌توانید نفسی به راحتی بکشید- البته اجازه ندهید گارد محافظ‌تان خدشه‌دار شود.
ماهنامه بزرگراه رایانه 203
کامپیوتر شما به وسیله بدافزارها، نرم­ افزارهایی که سود چندانی برای کامپیوتر شما ندارند اما فضای زیادی را به خود اختصاص می­دهند، قطعات بسیار کهنه و کثیف، از پای در خواهد آمد. اما ما نمی­خواهیم چنین شود: راهنمای ما به شما نشان خواهد چگونه می­توان فرآیند از کارافتادن و فرسودگی را وارونه کرد و سبب شد تا سیستم شما بتواند دوباره مانند یک سیستم نو کار کند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - امنیت