تکنولوژی و نوآوری

ماهنامه بزرگراه رایانه 211
اجازه ندهید Wi-Fi ضعیف و سیگنال‌های غیر قابل اطمینان شما را کٌند نمایند. Wayne Williams به شما نشان می‌دهد چگونه به حداکثر سرعت‌های دانلود و استریمینگ، هم در خانه و هم زمانی که در حرکت هستید دست پیدا کنید
ماهنامه بزرگراه رایانه 207
سیستم‌های روشنایی هوشمند از حباب‌های LED استفاده می‌کنند که دوام بیش‌تری دارند و در مقایسه با حباب‌های روشنایی سنتی انرژی بسیار کم‌تری مصرف می‌کنند، بنابراین سوئیچ کردن به روشنایی LED به منظور صرفه‌جویی در هزینه‌‌ی صورت‌حساب مصرف انرژی عاقلانه است. هرچند اغلب حباب‌های روشنایی هوشمند در حدود 30 پوند برای هر حباب هزینه دارند و بدین ترتیب موضوع هزینه را نیز باید در نظر گرفت.
ماهنامه بزرگراه رایانه 207
آیا سی پی یوها به خنک کننده های پرتوان تری نیاز دارند، یا این که باید سیستم های سبک تری برای آنها طراحی نمود؟ با آنتونی لیدر (Antony Leather) همراه شوید تا پاسخ این پرسش را در آزمایش به روز ترین خنک کننده مایع دویست و هشتاد میلیمتری، بیابید.
ماهنامه بزرگراه رایانه 204
12 ماه گذشته شاهد گام‌های قابل توجهی برای PCهای محبوب ما بود اما چه چیزهایی در افق پیش رو قرار دارد؟ ما در این مقاله ضمن بررسی شایعات به شما خواهیم گفت سال آینده چه چیزهایی برای ما به ارمغان می‌آورد،چیزهای جدید کِی از راه می‌رسند و همه‌ی این‌ها ما را به کجا رهنمون خواهند شد. یک امید جدید: پردازنده‌ی جدید Zen از AMD امپراطوری اینتل را هدف گرفته است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - تکنولوژی و نوآوری