سخت افزار

ماهنامه بزرگراه رایانه 187
بیایید کار خود را با مطرح کردن سوالی از یکی از کاربران آغاز کنیم:" با وجود افزایش رو به رشد انواع و اقسام تلویزیون‌های هوشمند و دیوایس‌های متصل، من درباره‌ی بهترین راه ذخیره‌ْ‌سازی و استریم رسانه‌ی دیجیتال خود با سردرگمی روبرو هستم.
ماهنامه بزرگراه رایانه 200
چه دانشجو باشید و بخواهید با تلفن هوشمند، تبلت یا پی‌سی خود امور تحصیلی‌ تان را داشته باشید یا صرفا بخواهید با دنیا در ارتباط باشید در هر صورت روشن است که زندگی کردن بدون تلفن همراه برایتان غیر ممکن شده است. اما برای استفاده هرچه بهتر از سخت‌ افزار مورد استفاده خود به اکسسوری یا لوازم جانبی مناسب نیاز خواهید داشت.
ماهنامه بزرگراه رایانه 200
ما در این مقاله نگاهی به نسل جدید کارت‌های گرافیکی می‌اندازیم و آن‌ها را در یک سنجه برای چهار بازی رو در روی هم قرار می‌دهیم
ماهنامه بزرگراه رایانه 201
تحول بزرگی که در آینده در خصوص رایانه‌های شخصی رخ خواهد داد، می‌تواند دستگاه‌های هیبریدی دو در یک باشد. رونالد وادلاو (Roland Waddllove) به اینگونه سیستمها نگاهی انداخته و آنچه را که این رایانه‌ها می‌توانند ارائه یا انجام دهند، بررسی می‌کند.
ماهنامه بزرگراه رایانه 201
راهنمای هنرمندانه‌ی شکستن مرزهای هرتز. دو تا از مهم‌ترین روزها در چرخه‌ی زندگی یک سیستم روزی است که متولد می‌شود و روزی است که آن را به سمت حداکثر پتانسیلی که دارد سوق می‌دهید. خوب، این تا حدودی بیان دوباره‌ی عبارت مارک تواین است اما از نظر تاریخی دُرُست است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - سخت افزار