سخت افزار

ماهنامه بزرگراه رایانه 187
بیایید کار خود را با مطرح کردن سوالی از یکی از کاربران آغاز کنیم:" با وجود افزایش رو به رشد انواع و اقسام تلویزیون‌های هوشمند و دیوایس‌های متصل، من درباره‌ی بهترین راه ذخیره‌ْ‌سازی و استریم رسانه‌ی دیجیتال خود با سردرگمی روبرو هستم.
ماهنامه بزرگراه رایانه 208
بیایید نگاهی داشته باشیم به مادربوردهای بی نظیر رایزن، می خواهیم بدانیم این مادربوردها چه چیزی برای ما به ارمغان آورده اند.
ماهنامه بزرگراه رایانه 208
(قسمت اول) فرقی نمی‌کند چطور از Mac خوداستفاده می‌کنید؛ ما در این مقاله به شما کمک می‌کنیم آن را با بهترین گجت‌ها و دیوایس‌های موجود در بازار امروز تقویت نمائید.
ماهنامه بزرگراه رایانه 205
تا به امروز بازار صفحه نمایش­ کامپیوترهای پیشرفته، چنین افت و خیز و نوآوری در گستره نمایشگرها را به خود ندیده است. با جرمی لایرد (Jeremy Laird) همراه شوید تا برای پارادوکسی که در گزینش صفحه نمایش­ها، با آن روبرو هستیم راهکار مناسبی ارایه دهد.
ماهنامه بزرگراه رایانه 205
برای برخی از افراد یک مانیتور کفایت نمی‌کند. Craig Grannell به شما نشان می‌دهد ست‌آپ چند مانیتوری چه مزایای برای شما دارد، کانکتورهایی که با آن‌ها مواجه می‌شوید، و مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌های سودمند را معرفی می‌کند.
ماهنامه بزرگراه رایانه 202
تصور کنید ساعت‌ها زمان را صرف پروژه خود کرده‌اید و تقریبا آخرهای کار هستید که ناگهان کامپیوتر شما از اوضاع عادی خارج می‌شود و بعد از نمایش آن صفحه آبی رنگ آزاردهنده به یکباره دستگاه ری‌استارت می‌شود. بدتر از همه اینکه دراین موارد که اغلب ما نیز در گذشته دست کم یکباری آن را تجربه کرده‌ایم هیچگونه برنامه‌ای برای ذخیره‌سازی خودکار محتوا روی سیستم نصب نشده و معمولا هم قبلا از بروز این اتفاق هیچگونه هشداری نیز به ما داده نمی‌شود.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - سخت افزار