شبکه

ماهنامه بزرگراه رایانه 204
سیگنال بی‌سیم خود را در سال 2017 به استانداردی تقویت کنید که استحقاقش را دارید آیا گرفتار Wi-Fi کُند و پوشش ضعیف شبکه هستید؟ ما 16 تقویت‌کننده را در جهان واقعی تست کرده‌ایم. در ادامه‌ی این مقاله شما تکرارکننده‌ها و کیت‌های پاورلاینی را از اسامی بزرگ فعال در حوزه‌ی شبکه‌سازی مشاهده خواهید کرد. بنابراین با توجه به مطالب این مقاله می‌توانید مدلی که بیش از بقیه با نیازهای شما سازگاری دارد پیدا کنید و not spotها را از بین ببرید.
ماهنامه بزرگراه رایانه 202
استانداردهای Wi-Fi در حال پیشرفت و ارتقا هستند و جدیدترین روترها با ویژگی‌های متعدد و بی‌شماری عرضه می‌شوند. Edward Chester آخرین روترها را تست می‌کند تا نشان دهد کدام‌یک از آن‌ها بهترین پهنای باند را در بُردهای گوناگون ارائه می‌کنند.
ماهنامه بزرگراه رایانه 173
اتصال افراد به تنهایی نمی‌تواند آن‌ها را توان‌مند سازد چقدر طول می‌کشد تا کشورهای در حال توسعه را به شکلی معنادار آن‌لاین کنیم؟ اتصال صِرف افراد به اینترنت به اندازه‌ی لازم، کافی نیست.
ماهنامه بزرگراه رایانه 175
همیشه به نظر می­رسد فیس بوک مشغول تصحیح و ترمیم تنظیمات حریم خصوصی­اش است. اما آیا واقعا همین مسئله باعث دلبستگی شما به این شبکه اجتماعی شده است؟ سارا دابز چندان مطمئن نیست..
ماهنامه بزرگراه رایانه 175
کروم مرورگر فوق‌العاده ای است. سریع است، قابل اطمینان است و در کنار سرعت بالایش نسبت به هر مرورگر دیگری که این روزها وجود دارد ایمن‌تر است و صفحات وب را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما جستجو می‌کند. اما نکته نفی در مورد تمامی مرورگرها و از جمله کروم آن است که به تدریج در حال کند شدن هستند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - شبکه