شبکه

ماهنامه بزرگراه رایانه 173
اتصال افراد به تنهایی نمی‌تواند آن‌ها را توان‌مند سازد چقدر طول می‌کشد تا کشورهای در حال توسعه را به شکلی معنادار آن‌لاین کنیم؟ اتصال صِرف افراد به اینترنت به اندازه‌ی لازم، کافی نیست.
ماهنامه بزرگراه رایانه 175
همیشه به نظر می­رسد فیس بوک مشغول تصحیح و ترمیم تنظیمات حریم خصوصی­اش است. اما آیا واقعا همین مسئله باعث دلبستگی شما به این شبکه اجتماعی شده است؟ سارا دابز چندان مطمئن نیست..
ماهنامه بزرگراه رایانه 175
کروم مرورگر فوق‌العاده ای است. سریع است، قابل اطمینان است و در کنار سرعت بالایش نسبت به هر مرورگر دیگری که این روزها وجود دارد ایمن‌تر است و صفحات وب را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما جستجو می‌کند. اما نکته نفی در مورد تمامی مرورگرها و از جمله کروم آن است که به تدریج در حال کند شدن هستند.
ماهنامه بزرگراه رایانه 175
واژه‌ی "بی‌سیم" با گذشت سال‌ها معانی مختلفی؛ از رادیوها تا مادون قرمز تا بلوتوث تا استانداردهای 802.11a,b,c و ورای این‌ها به خود گرفته است. حالا بسیاری از افراد از همه‌ی این‌ها به طور خلاصه با عنوان Wi-Fi یاد می‌کنند، اما این واژه بیش از حد ساده است.پروتوکول‌های بی‌سیم پیچیده،رمزآلود و گم‌راه‌کننده هستند. بنابراین بهتر است خودتان را به دانش و آگاهی لازم در این زمینه مجهز کنید. در این‌جا، ما تمامی نمودهای "بی‌سیم" را تشریح خواهیم کرد و اگر اتصال بی‌سیم شما به اندازه‌ی کافی قابل اطمینان نیست، حتما این مقاله را مطالعه کنید.
ماهنامه بزرگراه رایانه 177
Steve Klabnik،وب گسترش‌ پذیر،حرکتی که برای معکوس شدن فرآیند استانداردهای وب و سرعت بخشیدن به مدت زمان لازم برای توسعه set شده است تشریح می‌کند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - شبکه