صوتی تصویری

ماهنامه بزرگراه رایانه 174
Netfix و روشی که ما تلویزیون تماشا می‌کنیم: با کانال‌های تلویزیونی، 720p و چیزهای دیگر خداحافظی کنید زیرا Netflix ما را به سمت روش جدیدی برای تماشای تلویزیون رهنمون می‌‌شود.
ماهنامه بزرگراه رایانه 176
اگر شما تمایل دارید تا هنگام حرکت به موزیک گوش دهید و یا بلندگوی بی­سیم می­خواهید، این مقاله را بخوانید. تلفن­های همراه مرتبا در حال رشد هستند، اما سطحی در کارشان وجود دارد که آنها با آن ناآشنا می­باشند و هرگز نمی­توانند با آن سازگار شوند. پیدا کردن لپ­تاپ، تبلت یا گوشی­ هوشمند با بلندگوهایی که واقعا ارزش استفاده داشته باشد، کار سختی است.
ماهنامه بزرگراه رایانه 177
گرفتن یک صدای خوب از PC، برای لذت بردن از تماشای فیلم‌ها، بازی‌ها و گوش کردن به موسیقی امری اساسی است-و تازه به پخش موسیقی خوشحال‌کننده که برخی از افراد اصرار دارند برروی وب‌ْسایت‌های خود پخش کنند و آن‌ نوع موسیقی که برخی از تبلیغات از آن بهره می‌گیرند اشاره‌ای نمی‌کنیم.
ماهنامه بزرگراه رایانه 177
چند نفر آدم با استعداد در ملبورن، به دست‌آوردهای تکنیکی مهمی در kickarse VR دست پیدا کرده‌اند. پروژه‌ی Zero Latency در قلب خود از هدست‌های Oculus Rift استفاده می‌کند اما تیم Zero Latency گام‌های مهمی در زمینه‌ی به واقعیت پیوستن "غرق شدن مجازی" کامل برداشته‌اند. آن‌ها فضاهایی فیزیکی را در یک انبار خلق کردند که دقیقا با محیط یک بازی تطابق دارد و بدین ترتیب وقتی در این انبار حرکت می‌کنید ترسی از برخورد با دیوار و البته با بازی‌کُن دیگر ندارید زیرا این فعلا یک تجربه‌ی تک‌بازی‌کُن است. این محیط بازی تماما توسط این تیم در Inversion IR و با استفاده از Unity Engine ساخته شده است. برای نمایش در Pause Festival، این محیط در سطح یک Zombie ساده بود.
ماهنامه بزرگراه رایانه 159
از یک منظر، تمامی هدفون‌ها به دلیل این که صدا را-چه موسیقی باشد چه کتاب صوتی، podcast، برنامه‌ی تلویزیونی، فیلم یا چت ویدئویی باشد- به گوش مخاطب می‌رسانند شبیه هم هستند. از یک منظر دیگر، دو مدل هدفون مختلف می‌توانند از نظر قیمت، عملکرد، کارآیی، ظاهر، راحتی، وزن، هدفی که برای آن ساخته شده‌اند و سایر جنبه‌ها به شدت با هم متفاوت باشند. در این مقاله، امکانات و نمونه‌های گوناگونی از هدفون‌های مختلف را مرود بررسی قرار می‌دهیم.
ماهنامه بزرگراه رایانه 159
اغلب ما در طی روز به طور مداوم با نوعی نمایش‌گر سر و کار داریم: چه در حال ارسال یک پیام متنی برروی یک گوشی هوشمند، ضربه زدن برروی یک تبلت، استفاده از برنامه‌های کاربردی یک تلویزیون هوشمند یا چک کردن ای میل‌ها برروی یک لپ‌تاپ باشیم. و برای کسانی که در محیط داخل یک دفتر کار مشغول هستند می‌توانیم بگوییم صرف 8 ساعت وقت روبروی مانیتور یک کامپیوتر دسک‌تاپ، بیش‌ترین زمانی که آن‌ها به طور روزانه از نمایش‌گر استفاده می‌کنند را تشکیل می‌دهد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - صوتی تصویری