موبایل

ماهنامه بزرگراه رایانه 200
عکاسان به یک دوربین بهتر و کسانی که در معرض حوادث هستند به یک تلفن مقاوم در برابر آب دست پیدا می‌کنند. اما بقیه‌ی کاربران به چه چیزهایی می‌رسند؟
ماهنامه بزرگراه رایانه 172
آیا حریم خصوصی واقعی،چیزی متعلق به گذشته است؟ برنامه‌ی استراق‌ سمع NSA باعث جلب توجه به مسئله‌ی حریم خصوصی موبایل شد اما برخی از متخصصان اعتقاد دارند بسیاری از کاربران نمی‌توانند معنای واقعی این برنامه‌ی تجسس را درک کند. بسیاری از متخصصان باور دارند حریم خصوصی چیزی نیست که برروی ابزار موبایل کاملا امکان‌پذیر باشد در حالی که سایرین اعتقاد دارند حریم خصوصی موبایل می‌تواند وجود داشته باشد، اگرچه نه به شکلی عالی. بسته به نوع ارتباطات و حامل بی‌سیم،رد مکالمات موبایل می‌تواند تا چندین سال یا حتی بیش‌تر برروی شبکه‌ی حامل باقی بماند.
ماهنامه بزرگراه رایانه 174
کیفیت تصاویر لحظه ­ای و آنی خود را بهتر کنید با کمک این مجموعه ویراستارهای تصاویر که برای تلفن­ و تبلت­های دارای سیستم عامل اندروید، طراحی شده ­اند.
ماهنامه بزرگراه رایانه 176
Shaun Greenچگونگی شکست وحشتناک این شرکت بزرگ را بررسی می­کند. در حدود ده سال نام نوکیا با نام تکنولوژی تلفن همراه مترادف بود. این شرکت به­واسطه عرضه موبایل­های جذابی که در عین زیبایی، محکم هم بودند، مشهور می­باشد. کارکردن با موبایل­های نوکیا با استانداردهای آن زمان آسان و سازگار بود.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - موبایل