موبایل

ماهنامه بزرگراه رایانه 208
چگونگی ساخت layouts، منوها، فرم‌ها، فونت‌ها و gestures به روشی مناسب برای دستیابی به تجربه‌ای عالی برروی نمایش‌گرهای کوچک
ماهنامه بزرگراه رایانه 207
4K، اسکرین‌های کشیده، دوربین‌های HDR و DSLR. سال 2017 قرار است یکی از بهترین‌ سال‌هایی که تا به حال در حوزه‌ی تلفن‌های هوشمند شاهد بوده‌ایم باشد
ماهنامه بزرگراه رایانه 203
کاری که اندروید می‌تواند برای شما انجام دهد خودتان انجام ندهید.هیچ شکی وجود ندارد که گوشی‌های هوشمند زندگی را برای ما بسیار آسان‌تر کرده‌اند، تماس‌ها و برنامه‌های زمان‌بندی، مسیرهای رانندگی، و کُل اینترنت را در سر انگشتان ما قرار داده‌اند.
ماهنامه بزرگراه رایانه 200
عکاسان به یک دوربین بهتر و کسانی که در معرض حوادث هستند به یک تلفن مقاوم در برابر آب دست پیدا می‌کنند. اما بقیه‌ی کاربران به چه چیزهایی می‌رسند؟
ماهنامه بزرگراه رایانه 172
آیا حریم خصوصی واقعی،چیزی متعلق به گذشته است؟ برنامه‌ی استراق‌ سمع NSA باعث جلب توجه به مسئله‌ی حریم خصوصی موبایل شد اما برخی از متخصصان اعتقاد دارند بسیاری از کاربران نمی‌توانند معنای واقعی این برنامه‌ی تجسس را درک کند. بسیاری از متخصصان باور دارند حریم خصوصی چیزی نیست که برروی ابزار موبایل کاملا امکان‌پذیر باشد در حالی که سایرین اعتقاد دارند حریم خصوصی موبایل می‌تواند وجود داشته باشد، اگرچه نه به شکلی عالی. بسته به نوع ارتباطات و حامل بی‌سیم،رد مکالمات موبایل می‌تواند تا چندین سال یا حتی بیش‌تر برروی شبکه‌ی حامل باقی بماند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - موبایل