نرم افزار

مایکروسافت اعلام کرده یک نرم‌افزار جدید به نام Phone Companion for Windows 10 ارائه خواهد کرد و در کنار آن برنامه‌های کاربردی جدیدی برای کاربران اندروید و iPhone عرضه خواهد نمود که وقتی آنان از تلفن‌های خود در کنار سیستم عامل جدید (که در حال حاضر در فاز بتا به سر می‌برد) و سرویس‌های ابری این کمپانی بهره بگیرند به تجربه‌ی کاربری بهتری دست پیدا می‌کنند. اگرچه Phone Companion Software هنوز در دسترس نیست، screenshotهای مایکروسافت نشان می‌دهند عملکرد اصلی آن این است که به شما می‌گوید کدام برنامه‌ی کاربردی موبایل را برروی اندروید یا iPhone خود نصب نمائید. و در این‌جا هم براساس screenshotهای ارائه شده توسط مایکروسافت، اغلب این برنامه‌های کاربردی موبایل الان در دسترس هستند. دو استثناء، برنامه‌های کاربردی Xbox Music و دستیار شخصی دیجیتال Cortana برای اندروید و iPhone است. دستیار شخصی دیجیتال Cortana شبیه سرویس‌های Siri از Apple و Google Now است که می‌تواند به فرمان‌های صوتی و سوال‌ها پاسخ دهد. Cortana در حال حاضر فقط برای Windows Phone 8 و در نسخه‌ی بتا برای Windows 10 در دسترس است.
ماهنامه بزرگراه رایانه 187
تنفر از اینترنت اکسپلورر همیشه بسیار ساده بوده است اما بخش اعظم این احساس به واسطه‌ی اشتباهات خودِ مایکروسافت رخ داده. آیا اضافه شدن مرورگر Spartan به Windows 10 برای سومین بار باعث خوش‌شانسی مایکروسافت خواهد شد؟
ماهنامه بزرگراه رایانه 187
در این سری ما برخی از پروژه­‌های جالب و خلاقانه فناوری در موسسه تحقیقاتی مایکروسافت را در سرتاسر جهان بررسی می­کنیم، این بار موضوع ما gameplay و برنامه­‌های آن می­باشد.
ماهنامه بزرگراه رایانه 208
بالاخره ابرها از روی مایکروسافت کنار رفتند و مشخص شد آنچه تصور می‌گردید رقیبی برای سیستم عامل کروم گوگل باشد، ویندوز ۱۰ اس نام دارد.
ماهنامه بزرگراه رایانه 208
اجازه ندهید فایل‌های خصوصی، فعالیت‌ها و مکالمات شما برای همه قابل دسترس باشند. Wayne Williams در این مقاله به بهترین ابزار و روش‌های رمزگذاری داده‌های شما برروی تمامی دیوایس‌های‌تان اشاره می‌کند
ماهنامه بزرگراه رایانه 208
احتمالا تا به حال نام آفیس ۳۶۰ را شنیده‌اید؛ مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌های آشنای آفیس را می‌گوییم. البته این تعریف بیشتر آفیس ۳۶۰ در یک دهه قبل را نشان می‌دهد که البته امروز دستخوش تحولات زیادی شده است.
ماهنامه بزرگراه رایانه 208
95 درصد از طراحی وب را صفحه‌بندی یا تایپوگرافی تشکیل می‌دهد بنابراین زمان آن رسیده تا طراحان به شکلی جدی به این موضوع فکر کنند. ما در این‌جا به 10 گام برای ارتقای این توانایی شما اشاره می‌کنیم
ماهنامه بزرگراه رایانه 208
اپلیکیشن‌های توکار خود Apple کاملا عملیاتی هستند و کارشان را انجام می‌دهند اما ممکن است برای برطرف کردن نیازهای شما، مناسب‌سازی نشده باشند. Alan Stonebridge بهترین جایگزین‌ها را برای تقویت Mac شما در این مقاله تشریح می‌کند.
ماهنامه بزرگراه رایانه 207
آیا تا بحال پیش آمده که بخواهید بیشتر در محیط لینوکس عمیق شوید اما نگران بوده‌اید که تجربه کاربری آن را دوست نداشته باشید؟

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - نرم افزار