نرم افزار

مایکروسافت اعلام کرده یک نرم‌افزار جدید به نام Phone Companion for Windows 10 ارائه خواهد کرد و در کنار آن برنامه‌های کاربردی جدیدی برای کاربران اندروید و iPhone عرضه خواهد نمود که وقتی آنان از تلفن‌های خود در کنار سیستم عامل جدید (که در حال حاضر در فاز بتا به سر می‌برد) و سرویس‌های ابری این کمپانی بهره بگیرند به تجربه‌ی کاربری بهتری دست پیدا می‌کنند. اگرچه Phone Companion Software هنوز در دسترس نیست، screenshotهای مایکروسافت نشان می‌دهند عملکرد اصلی آن این است که به شما می‌گوید کدام برنامه‌ی کاربردی موبایل را برروی اندروید یا iPhone خود نصب نمائید. و در این‌جا هم براساس screenshotهای ارائه شده توسط مایکروسافت، اغلب این برنامه‌های کاربردی موبایل الان در دسترس هستند. دو استثناء، برنامه‌های کاربردی Xbox Music و دستیار شخصی دیجیتال Cortana برای اندروید و iPhone است. دستیار شخصی دیجیتال Cortana شبیه سرویس‌های Siri از Apple و Google Now است که می‌تواند به فرمان‌های صوتی و سوال‌ها پاسخ دهد. Cortana در حال حاضر فقط برای Windows Phone 8 و در نسخه‌ی بتا برای Windows 10 در دسترس است.
ماهنامه بزرگراه رایانه 187
تنفر از اینترنت اکسپلورر همیشه بسیار ساده بوده است اما بخش اعظم این احساس به واسطه‌ی اشتباهات خودِ مایکروسافت رخ داده. آیا اضافه شدن مرورگر Spartan به Windows 10 برای سومین بار باعث خوش‌شانسی مایکروسافت خواهد شد؟
ماهنامه بزرگراه رایانه 187
در این سری ما برخی از پروژه­‌های جالب و خلاقانه فناوری در موسسه تحقیقاتی مایکروسافت را در سرتاسر جهان بررسی می­کنیم، این بار موضوع ما gameplay و برنامه­‌های آن می­باشد.
ماهنامه بزرگراه رایانه 204
با مایک هالسی (Mike Halsey) همراه شوید، در صورتی که شما هنگام کار با کامپیوتر شخصی خود دچار می­شوید، راهکارهای ساده­ وی شاید بتواند کمک حال شما باشد
ماهنامه بزرگراه رایانه 204
کورتانا را بی‌تردید می‌توانی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های افزوده شده به ویندوز ۱۰ مایکروسافت دانست که البته از نظر توانمندی‌ هم چیزی کم ندارد. کافیست این دستیار دیجیتالی را فعال نمایید تا شما را در جریان جلسات آتی‌تان قرار دهد؛ اینترنت و فایل‌های لوکال ذخیره شده در سیستم را برایتان جستجو نماید و در جریان جدیدترین خبرها بگذاردتان.
ماهنامه بزرگراه رایانه 204
Clive Webster از زمانی که Windows 98 او را مجبور کرد به شکل دستی درایورهایش را نصب کند با کامپیوترها سر و کله زده است. Windows 10 را اهلی و رام کنید

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - نرم افزار