نرم افزار

مایکروسافت اعلام کرده یک نرم‌افزار جدید به نام Phone Companion for Windows 10 ارائه خواهد کرد و در کنار آن برنامه‌های کاربردی جدیدی برای کاربران اندروید و iPhone عرضه خواهد نمود که وقتی آنان از تلفن‌های خود در کنار سیستم عامل جدید (که در حال حاضر در فاز بتا به سر می‌برد) و سرویس‌های ابری این کمپانی بهره بگیرند به تجربه‌ی کاربری بهتری دست پیدا می‌کنند. اگرچه Phone Companion Software هنوز در دسترس نیست، screenshotهای مایکروسافت نشان می‌دهند عملکرد اصلی آن این است که به شما می‌گوید کدام برنامه‌ی کاربردی موبایل را برروی اندروید یا iPhone خود نصب نمائید. و در این‌جا هم براساس screenshotهای ارائه شده توسط مایکروسافت، اغلب این برنامه‌های کاربردی موبایل الان در دسترس هستند. دو استثناء، برنامه‌های کاربردی Xbox Music و دستیار شخصی دیجیتال Cortana برای اندروید و iPhone است. دستیار شخصی دیجیتال Cortana شبیه سرویس‌های Siri از Apple و Google Now است که می‌تواند به فرمان‌های صوتی و سوال‌ها پاسخ دهد. Cortana در حال حاضر فقط برای Windows Phone 8 و در نسخه‌ی بتا برای Windows 10 در دسترس است.
ماهنامه بزرگراه رایانه 187
تنفر از اینترنت اکسپلورر همیشه بسیار ساده بوده است اما بخش اعظم این احساس به واسطه‌ی اشتباهات خودِ مایکروسافت رخ داده. آیا اضافه شدن مرورگر Spartan به Windows 10 برای سومین بار باعث خوش‌شانسی مایکروسافت خواهد شد؟
ماهنامه بزرگراه رایانه 187
در این سری ما برخی از پروژه­‌های جالب و خلاقانه فناوری در موسسه تحقیقاتی مایکروسافت را در سرتاسر جهان بررسی می­کنیم، این بار موضوع ما gameplay و برنامه­‌های آن می­باشد.
ماهنامه بزرگراه رایانه 212
Apple ویژگی Face ID را با iPhone X معرفی کرد؛ روشی جدید برای ایمن‌سازی تلفن. شما سوال‌هایی در این زمینه دارید و ما قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم.
ماهنامه بزرگراه رایانه 212
ما در این مقاله توضیح خواهید داد که چرا ارزشش را دارد وقت خود را صرف خواندن ریویوی ما درباره‌ی Windows 10 Fall Creators Update نمائید. این بار چیز متفاوتی وجوددارد: یک سخت‌افزار جدید هم هست
ماهنامه بزرگراه رایانه 212
پردازنده‌ی شش هسته‌ای نسل هشتم اینتل یعنی Core i7-8700K یک پردازنده‌ با سرعت بالا، گران‌قیمت شبیه Core i9 2000 دلاری (go.pcworld.com/2ci9) و AMD Ryzen Threadripper‪(go.pcworld.com/10rt)‬ 1000 دلاری است.
ماهنامه بزرگراه رایانه 212
10 سال از زمانی که استیو جابز برای اولین بار از اولین iPhone رونمایی کرد می‌گذرد و Apple این مناسبت را با یک گوشی جدید که یک نسل به جلو نمی‌پرد،‌ بلکه چند نسل جلوتر است گرامی داشته است. این کمپانی مستقمیا از iPhone 7 (از طریق iPhone 8) به iPhoneX پریده است و iPhone 7s و iPhone 9 را کلا نادیده گرفته است. به رغم شایعاتی در مورد کمبود عرضه، هزاران نفر در سرتاسر جهان و در صحنه‌هایی که در چند سال قبل نظیرش را ندیده بودیم صف کشیدند تا این گوشی جدید را به دست آورند. همه‌ی کاری که Apple باید انجام می‌داد توجه بیش‌تر به طراحی iPhone بود. این ساده به نظر می‌رسد اما تجدید نظر در طراحی مستلزم حذف دکمه‌ی Home بود و Apple برای این که چنین چیزی را امکان‌پذیر سازد مجبور بود در روشی که شما با تلفن‌تان تعامل می‌کنید تجدیدنظر نماید.
ماهنامه بزرگراه رایانه 212
به غور و بررسی در High Sierra می‌پردازد و جدیدترین ویژگی‌های آن را که تجربه‌ی کار با Mac را ارتقا می‌دهد آشکار می‌سازد

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - نرم افزار