نرم افزار

مایکروسافت اعلام کرده یک نرم‌افزار جدید به نام Phone Companion for Windows 10 ارائه خواهد کرد و در کنار آن برنامه‌های کاربردی جدیدی برای کاربران اندروید و iPhone عرضه خواهد نمود که وقتی آنان از تلفن‌های خود در کنار سیستم عامل جدید (که در حال حاضر در فاز بتا به سر می‌برد) و سرویس‌های ابری این کمپانی بهره بگیرند به تجربه‌ی کاربری بهتری دست پیدا می‌کنند. اگرچه Phone Companion Software هنوز در دسترس نیست، screenshotهای مایکروسافت نشان می‌دهند عملکرد اصلی آن این است که به شما می‌گوید کدام برنامه‌ی کاربردی موبایل را برروی اندروید یا iPhone خود نصب نمائید. و در این‌جا هم براساس screenshotهای ارائه شده توسط مایکروسافت، اغلب این برنامه‌های کاربردی موبایل الان در دسترس هستند. دو استثناء، برنامه‌های کاربردی Xbox Music و دستیار شخصی دیجیتال Cortana برای اندروید و iPhone است. دستیار شخصی دیجیتال Cortana شبیه سرویس‌های Siri از Apple و Google Now است که می‌تواند به فرمان‌های صوتی و سوال‌ها پاسخ دهد. Cortana در حال حاضر فقط برای Windows Phone 8 و در نسخه‌ی بتا برای Windows 10 در دسترس است.
ماهنامه بزرگراه رایانه 187
تنفر از اینترنت اکسپلورر همیشه بسیار ساده بوده است اما بخش اعظم این احساس به واسطه‌ی اشتباهات خودِ مایکروسافت رخ داده. آیا اضافه شدن مرورگر Spartan به Windows 10 برای سومین بار باعث خوش‌شانسی مایکروسافت خواهد شد؟
ماهنامه بزرگراه رایانه 187
در این سری ما برخی از پروژه­‌های جالب و خلاقانه فناوری در موسسه تحقیقاتی مایکروسافت را در سرتاسر جهان بررسی می­کنیم، این بار موضوع ما gameplay و برنامه­‌های آن می­باشد.
ماهنامه بزرگراه رایانه 202
مشکلی که در Botها وجود دارد این است که تلاش می‌کنند کارهای بسیار زیادی را در مدت زمان بسیار اندکی انجام دهند. "مغز" مثل این سیستم عصبی غول‌آسا است و اگر یادگیری یک زبان برای بچه‌ها سال‌ها طول بکشد درنتیجه مسلما دهه‌ها طول می‌کشد تا انسان‌ها به نوعی مصنوعی و کامل از آن دست پیدا کنند
ماهنامه بزرگراه رایانه 202
با iOS 10 و macOS Sierra، iCloud Drive نیز رشد کرده است.در این مقاله با چگونگی حداکثر بهره‌برداری از روش "همه‌جا از اسناد استفاده کنید" Apple آشنا خواهید شد
ماهنامه بزرگراه رایانه 201
Nina Geometrieva در‌باره‌ی نوعی روش‌شناسی صحبت می‌کند که از طریق آن می‌توانید کاری کنید تا مردم فکر کنند طرح‌های شما بی‌نظیر هستند-احتمالا به علت این که چنین کیفیتی دارند.
ماهنامه بزرگراه رایانه 201
جدیدترین آپ‌دیت برای سیستم عامل Mac شما حالا این‌جا است! در این مقاله ما به اولین ویژگی‌هایی که باید در Sirra به آن توجه کنید اشاره می‌نمائیم.
ماهنامه بزرگراه رایانه 201
طراحی خوب چیست؟ شاید پاسخ این سوال در اعداد نهفته باشد نه در خلاقیت. Michel Ferreira با نگاه عمیق‌تری به تست A/B می‌پردازد
ماهنامه بزرگراه رایانه 199
سر و کله زدن با یک ویندوز کُند همیشه دشوار بوده است و حالا که مدتی از عرضه‌ی Windows 10 گذشته ممکن است به این نتیجه برسید که واقعا کُند شده است. چه بخواهید از PC خود کارآیی سریع‌تری به دست آورید یا قصد داشته باشید کاری کنید تا ویندوز کارهایش را بهتر انجام دهد ما برای شما لیستی از توصیه‌ها و ترفندها گرد آورده‌ایم تا بتوانید از آن‌ها بهره بگیرید.
ماهنامه بزرگراه رایانه 201
Apple جدیدترین نسخه‌ی Swift، زبان برنامه‌نویسی به کار گرفته شده برای خلق اپلیکیشن‌ها را منتشر کرده است. در این مقاله Lou Hattersley به این نسخه‌ی جدید می‌پردازد

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - نرم افزار