گوناگون

ماهنامه بزرگراه رایانه 187
زیاد طولی نمی­کشد تا بتوانید چیزی تازه را بیاموزید، اما بهترین روش برای دانستن آن چیز، چیست؟ اما یانگ (Emma Young) در این باره بیشتر توضیح می­دهد
ماهنامه بزرگراه رایانه 174
Chris Ridson در این مقاله به شما کمک می‌کند با مفاهیم mapping، در جهت همگام ماندن با سفرهای پیچیده‌ی کاربران نهایی خود آشنا شوید.
ماهنامه بزرگراه رایانه 174
​Anna Debenham،توسعه‌دهنده‌ای که از دوران نوجوانی به شکل خویش‌فرما فعالیت کرده است، در این مقاله 10 توصیه برای کمک به شما در جهت تبدیل شدن به یک freelancer بهتر ارائه کرده است.
ماهنامه بزرگراه رایانه 174
خالق CSS شی‌گرا برای Martin Cooper توضیح می‌دهد که چرا آدامس بادکنکی،نجاری و پیانوها درس‌هایی برای کُدنویس‌هایی که به کارآیی اهمیت می‌دهند در خود دارند
ماهنامه بزرگراه رایانه 175
پرنده­های گرمسیری که در طبقه 34 ام آپارتمان من لانه کردند (هرچند خارج از آپارتمان من) باز هم مرا از خواب بیدار کردند. گرمای مرطوب هنگ کنگ صبح را احاطه کرده بود و تلفنم در حال وز وز کردن بود. آزردن تو آنهم وقتی در سفر هستی نفرت انگیز است، اما آیا هیچ شانسی وجود دارد که بتوانید به من با یک نقشه و طرح مناسب کمک کنید؟ همکار من متیو اگل (Matthew Ogle) به یک طراح نیاز دارد. اما طراح بودن موردی بود که من از چند ماه قبل از آن گریزان بودم.
ماهنامه بزرگراه رایانه 175
طراح و هنرمند و منتقد عناوینی نظیر "طراح" و "هنرمند" از علاقه خود به کشف داستان‌های پنهان در داده‌ها می‌گوید.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - گوناگون