گوناگون

ماهنامه بزرگراه رایانه 187
زیاد طولی نمی­کشد تا بتوانید چیزی تازه را بیاموزید، اما بهترین روش برای دانستن آن چیز، چیست؟ اما یانگ (Emma Young) در این باره بیشتر توضیح می­دهد
ماهنامه بزرگراه رایانه 203
این تنها یک تبلیغات به در نخور نیست که آن را به سطل آشغال منتقل کنید: تمام گرد و خاک و کثیفی که در داخل کیس کامپیوتر شما تشکیل می‌شود می‌تواند کارایی سیستم شما را از بین ببرد یا در حالت خوشبینانه کم کند.
ماهنامه بزرگراه رایانه 204
وقتی انسان و ماشین با هم برخورد می‌کنند سایبورگ‌ها متولد می‌شوند اما این فقط به داستان‌های علمی-تخیلی اختصاص ندارد بلکه آن‌ها در بین ما هستند و فردی مثل Luke Edwards با کاشت یک چیپ NFC در دست خود به حوزه‌‌ی انسان-روبات‌ها پیوسته است.
ماهنامه بزرگراه رایانه 174
Chris Ridson در این مقاله به شما کمک می‌کند با مفاهیم mapping، در جهت همگام ماندن با سفرهای پیچیده‌ی کاربران نهایی خود آشنا شوید.
ماهنامه بزرگراه رایانه 174
​Anna Debenham،توسعه‌دهنده‌ای که از دوران نوجوانی به شکل خویش‌فرما فعالیت کرده است، در این مقاله 10 توصیه برای کمک به شما در جهت تبدیل شدن به یک freelancer بهتر ارائه کرده است.
ماهنامه بزرگراه رایانه 174
خالق CSS شی‌گرا برای Martin Cooper توضیح می‌دهد که چرا آدامس بادکنکی،نجاری و پیانوها درس‌هایی برای کُدنویس‌هایی که به کارآیی اهمیت می‌دهند در خود دارند

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - گوناگون