پارس پورتال

 

نرم افزار پارس پورتال (Pars Portal) برای طراحی وب سایت های ساده تا پیشرفته، پورتال های مختلف (سازمانی، شخصی، فروشگاه اینترنتی، خبری و ...) تهیه شده است که از مزایا و ویژگی های آن مبتنی بودن بر تکنولوژی های روز دنیا مانند Net 4.‎5.‎ و SQL 2012 و مطابقت با ویندوز سرور 2012 می باشد. این نرم افزار با روش های جدید مهندسی نرم افزار تهیه شده و پس از تحقیق و تحلیل نسبت به طراحی و برنامه نویسی آن اقدام شده است و در نهایت با کنترل نهایی کیفیت جهت استفاده کاربران عزیز ارائه شده است.

از مزیت های پارس پرتال علاوه بر اطمینان از عملکرد و کیفیت آن می توان به کاربرد ساده و تعداد گسترده ماژول ها و همچنین مقرون به صرفه بودن آن اشاره نمود. استفاده از این نرم افزار نیاز به تخصص فنی ندارد و می توان با استفاده از امکاناتقرار داده شده در این نرم افزار نسبت به ایجاد سایت با هرگونه کاربردی اقدام نمود.
ادامه ...

 

پارس ساپورت (Pars Support) یک نرم افزار پشتیبانی آنلاین یا به عبارت دیگرHelp Desk Software است. Help Desk یا میز امداد مجموعه ای از امکاناتبرای رفع مشکلات و پاسخگویی به سوالات کاربران یک سازمان یا شرکت می باشد. مشتریان می توانند برای بدست آوردن دستورالعمل استفاده از خدمات و محصولات یک سازمان/شرکت و نیز برای دریافت راه حل مشکلات و بدست آوردن راهنمایی و پاسخ سوالات خود به آن مراجعه کنند.

پارس ساپورت نرم افزاری مبتنی بر تکنولوژی های روز دنیا مانند Net 4.5. ، بانک اطلاعاتی MS SQL 2012 و سیستم های هشدار می باشد.

فعالیت های پشتیبانی از قبیل مدیریت درخواست ها و نظارت بر پیگیری و پاسخگویی آنها، توسط این ابزار قابل سازماندهی می باشند. تسریع در زمان و دقت پاسخگویی به مخاطبان و بهبود هرچه بیشتر امور پشتیبانی، کاهش تماس های تلفنی و به دنبال آن کاهش درصد بالایی از هزینه های پشتیبانی از ویژگی های این نرم افزار بشمار می آید.
ادامه ...

 
 
 

محصولات